KSIĘGOWOŚĆ OLSZTYN

Księgowość plasuje się jako jedna z najlepszych możliwości kariery w dziedzinie biznesu. To wszechstronny zawód, w którym można znaleźć specjalistów pracujących dla korporacji, osób prywatnych, organizacji non-profit i rządu. Ze względu na dużą różnorodność dostępnych miejsc pracy, uzyskanie dyplomu z rachunkowości jest bardzo pożądane.

Nasz program ma na celu koncentrację rachunkowości finansowej i zarządczej z powiązanymi kursami biznesowymi i komputerowymi. Poznasz i zrozumiesz wpływy ekonomii oraz ich wpływ na naszą społeczność i otaczający nas świat. Ostatecznie kursy, które weźmiesz, wskażą Ci sukces w tej dziedzinie. Część naszych studentów kończy studia i od razu rozpoczyna pracę w zawodzie. Inni decydują się na przeniesienie do czteroletniego college'u i zdobycie tytułu licencjata. Tak czy inaczej, rozpoczęcie księgowej przyszłości w WSCC to mądry wybór.

Istnieje wiele możliwości kariery w tej dziedzinie. Na przykład może dać ci podstawy, aby przejść dalej i zostać CPA. Może przygotować Cię do zostania partnerem w firmie księgowej. Może chcesz rozpocząć karierę w finansach lub zarządzaniu przedsiębiorstwem. Czy widzisz siebie pracującego dla rządu, czy marzysz o zostaniu przedsiębiorcą? Bez względu na twoją wizję przyszłości, z tym stopniem robisz krok we właściwym kierunku.

 

 

Organizacje non-profit

Prowadzenie odnoszącej sukcesy organizacji non-profit wykracza poza sprawozdawczość finansową i zgodność z przepisami. Korzystając z naszego szerokiego doświadczenia, możemy pomóc Ci opracować strategie wspierające Twoją misję, wzmocnić komunikację między personelem a zarządami oraz poprawić ogólną realizację.

Organizacje non-profit

Tanie mieszkania

Stowarzyszenia i organizacje członkowskie

Podwaliny

Organizacje religijne

Organizacje pomocy społecznej

 

Podatek

Nasz zespół może pomóc Ci w całym procesie przygotowania i planowania podatkowego, dzięki czemu możesz bez obaw złożyć wniosek, wiedząc, że wykorzystałeś potencjalne możliwości podatkowe, aby osiągnąć swoje konkretne cele.

Podatek

Biznes

Światowy

Osobisty

Stanowe i lokalne

Ulgi podatkowe i zachęty

 

Wiadomość od naszego CEO

Nasza struktura przywództwa odzwierciedla nasze wartości i przekonania. Utworzyliśmy nasze zespoły kierownicze, aby reagować na potrzeby naszych ludzi, naszych klientów i naszych społeczności. Nasze zespoły są zbudowane z myślą o współpracy i zwinności. Jesteśmy „płaską organizacją” i uważamy, że zachowanie takiej postawy ma kluczowe znaczenie, gdy dorośniemy w przyszłość.

 

Jako organizacja nastawiona na sukcesję, zmiany przywództwa są postrzegane jako część podróży. Nasi ludzie zdobywają celowe doświadczenie na długo przed wejściem w nową rolę. Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w służenie naszym zespołom w dowolnym miejscu i czasie, kiedy nas potrzebują — bez wyznaczonej siedziby — w ponad 120 lokalizacjach geograficznych w Stanach Zjednoczonych oraz w globalnej ekspansji w przyszłości.

 

 

CLA będzie nadal ewoluować, aby sprostać oczekiwaniom osób, którym służymy. Jesteśmy dobrze przygotowani na nadchodzące lata, ponieważ staramy się tworzyć możliwości dla naszych klientów, ludzi i społeczności.

Script logo